Starší žáci – Vilémov 4:1 (3:1)

Starší žáci odehráli svůj domácí zápas v solidním tempu a s velkým nasazením. Skóre otevřel již v 10. minutě Lukáš Balon střelou k tyči. O 7 minut později propasíroval míč za hostujícího brankáře Hruška a o 3 minuty později opět zvyšoval Lukáš Balon na 3:0. Hostující tým si moc šancí nevypracoval, protože dobře hrající obrana je do ničeho nepouštěla. Hostům se ještě před poločasouvou přestávkou podařilo snížit na 3:1. Druhý poločas začal neproměňováním vyložených šancí.V 61. minutě Csonka zahrával rohový kop a hostující obránce srazil míč za záda svého brankáře. Náš tým už si výsledek pohlídal a s přehledem vyhrál tento zápas. Trenér Hrnčíř děkuje hráčům za velice solidní utkání a disciplinovaný výkon. Dále rodičům a divákům za podporu. Již příští týden v neděli odehrají starší žáci další domácí zápas od 10.00 hod s mužstvem Bezděkova. Přijďte podpořit naše žáky.

Sestava: Nagy, Rybář, Hrnčíř, Kubínek, Csonka, Balon, Mol, Hruška

Náhradníci: Samuel, Růžička, Malý, Vodrážka, Holý

Trenér: Hrnčíř

Vedoucí mužstva: Csonka