Starší žáci – Bezděkov 16:1 (7:0)

Starší žáci přivítali v dalším utkání na domácí půdě Bezděkov. Hostující celek na body z Černčic pomýšlet nemohl. Od počátku zápasu bylo vidět, kdo má otěže utkání pod kontrolou. Skóre otevřel již v první minutě Hrnčíř, když nekompromisně zakončil ze střední vzdálenosti. Následoval hatttrick Hrušky, který se do poločasu trefil ještě jednou. Další branky v první půli dali ještě Malý a Hruška. Po poločasové přestávce opět úřadoval Hrnčíř. Hostům se nedařilo bránit a byli uzavření ve svém pokutovém území. Museli si připadat jako na střelnici. V pořadí devátý gól vsítil Vodrážka, pak zkompletoval svůj hattrick i Hrnčíř jubilejním 10. gólem do sítě Bezděkova. Jedenáctou branku vstřelil Holý, který byl nejpilnějším střelcem SK. Střelecky se následně prosadili Hruška, Samuel, Růžička a Balon. Za stavu 15:0 se dočkali i hráči Bezděkova, když se trefil Demeter. Skóre 16:1 pak z penalty uzavřel Kuba Rybář.

Sestava SK: Csonka, Hrnčíř, Rybář, Holý, Vodrážka, Balon, Hruška, Nagy, Mol, Kubínek, Samuel, Růžička, Drapák

Trenér: Hrnčíř

Vedoucí mužstva: Csonka

Branky SK: Hruška 5, Hrnčíř 3 Vodrážka 2, Malý, Holý, Samuel, Růžička, Balon, Rybář