Satelit starší přípravky v Černčicích

V sobotu 29.9.2018 jsme pořádali na domácím hřišti satelitní turnaj za účasti mužstev z Dobroměřic a Krásného Dvora. První zápas jsme hráli s Dobroměřicemi. Vstup do zápasu se klukům moc nepovedl a po hrubých chybách při zakládání útoku a jednomu vlastnímu gólu prohrávali 3:0. Do poločasu se nám podařilo po krásné kombinaci snížit. Do druhého poločasu kluci nastoupili s odhodláním, že zápas otočí. Po snížení na 3:2 udělali kluci další hrubou chybu a soupeř jí potrestal. Tak se zrodila první porážka v této sezóně. Druhý zápas kluci hráli s Krásným Dvorem. V zápase se skóre rychle měnilo a první půle skončila remízou 3:3. V druhém poločase chtěli kluci zápas rozhodnout a tlačili se do útoku a byli odměněni dalšími brankami. Když už to vypadalo na vítězství přišla nešťastná vlastní branka a bylo vyrovnáno. Těsně před koncem zápasu přišla chyba v rozehrávce a soupeř vstřelil vítězný gól. A tak kluci po bojovném výkonu smolně prohráli i druhý zápas a to poměrem 7:6. Doufáme že se kluci poučí a příští víkend zase vyhrají. (Radek Hes)