B tým – Vrbno 1:1 (1:0)

B tým začal utkání velmi neaktivně. K šancím se vůbec nedostával, naše první střela přišla v 30. minutě, která byla ovšem gólová, tuto střelu z dálky zakončil Pavel Laurich. Domácí získali herní převahu až do konce poločasu, kdy nepustili soupeře do jediné šance. Druhý poločas byl zase úplně jiný. Domácí tým ztratil jistotu a soupeř se začal dostávat zpět do hry. V 63. minutě utkání došlo k oslabení soupeře, hráč hostů dostal červenou kartu a tým dohrával v deseti, ale i tak si dokázal vypracovat „tutovku“, kterou vychytal brankář domácích. V 72. minutě se opět měnil počet hráčů na hřišti, tentokrát byl vyloučen domácí Seifert. Počet hráčů na hřišti se vyrovnal a vyrovnal se i samotný zápas. Hráči SK ztratili na půlce míč, soupeř se dostal do protiútoku, který v 85. minutě využil a srovnal stav utkání, 1:1. Oba celky si tedy odnesly  z duelu jeden bod.

Sestava SK: Malecký, Vacek, Uldrich, Vyskočil, Jindřich, Ondráček, Seifert, Svoboda, Blyzniuk D., Laurich P., Vild T.

Střídání: Čáslavka, Hudek, Richter, Cvešpr

Branka SK: Laurich P.

Trenér: Lopata