Očima trenéra

SK Černčice – Sokol Černiv (28.10. 2018)

V neděli za nepříznivého počasí, kdy pršelo celou noc, jsme odehráli utkání proti mužstvu Černivi. Myslel jsem si, že hřiště bude nezpůsobilé ke hře. Po dobré práci našeho správce pana Chlouby, který když chce, tak umí, bylo hřiště v pohodě. Jen místy byla voda. To nám dělalo problém. Mužstvo Černivi přijelo se staršími hráči, a tak jsem kladl klukům na srdce, aby jsme nic nepodcenili a vzali jsme si povinné 3 body. Nástup byl, jako doma vždy, velmi agresivní. Vypracovali jsme si do deseti minut 3 loženky, jenže jsme je neproměnili!!!!! Sestava byla stejná jako minulý týden, kdy borci odehráli velmi slušnou partii. Udělal jsem jen jednu změnu. Pepík Hrnčíř vyměnil minule vyloučeného Martyho. Ten dostal za svůj zkrat tři zápasy stop (Po dvou zápasech zažádáme o prominutí 👽👽👽👽👽👽.) Dlouho jsme se nemohli prosadit. Buď jsme trénovali gólmana, nebo hráče před ním. Obrana fungovala dobře až na dvě malá zaváhání, která ale vyřešil Máca. V následujících 4 standardních situacích nás podržel také, což bylo velmi důležité. No a byl tu poločas a stav 0:0, což nebylo vůbec dobré!!!!!☠️☠️☠️☠️☠️ V kabině jsem výjimečně nezvýšil hlas, ale snažil jsem se kluky hnát stále dopředu a věřil, že góly přijdou!!!!! Povedlo se hned ve 47. minutě. Marek Izera kopal roh a Adam Marek naskočil a šup hlavou 1:0. Dá se říci, že tento moment zvrátil vše na naši stranu. Pak už byl na hřišti jen jeden tým. SK obrana dirigovaná výborným gólmanem a dobrá práce naší zálohy v 57. minutě vytvořila druhý gólový moment, kdy Zdena poslal balón mezi stopery, Kamča si zařval na Máru: „pusť“ a valil sám na gólmana a s jistotou skóroval 😁😁😁 na 2:0. Myslím, že teď jsem si mohl říci, body jsou doma. Poté se přihlásil o vystřídání opět výborně hrající Mike a přišla chvíle našeho Luboše, který minulé z jistých důvodů nebyl 💀💀💀💀💀💀💀 Za 5 minut na to šel dolů Izy a přišel náš černčický „Lafata“, Bedřich. Neustále jsme se tlačili do gólovek a pořád jsme nemohli dát soupeři hřebík do rakve. Během hry se vrátili na hřiště po zranění Vlky a Domino. Byl to právě Dominik, který předvedl asi nejhezčí moment utkání. Když přišla přihrávka za stopera, Domino nabral neuvěřitelnou rychlost, došlo k souboji tělo na tělo se stoperem (pozn. Přesně toto jsme na tréninku trénovali a jsem rád, že moje Murinovské metody, jsou úspěšné 👻👻👻👻👻👻), následně přejel stopera, mohl se dostat do zakončení, ale zpětnou přihrávkou našel Bedřicha, a ten dal ten očekávaný hřebík do rakve, 3:0. Do konce zbývalo ještě 7 minut a vypracovali jsme si další šance, z nichž poslední proměnil po brejku Pepino, který mohl přihrát ještě sprintujícímu Bedřichovi 😁😁😁😁, ale sám chladnokrevně zakončil na 4:0. Super výkon od všech 15 borců na hřišti a znova jsme potvrdili, že jsem tým, který umí držet pospolu, i když se nedaří. Díky borci jsem na vás pyšný 👻👻👻👻👻👻👻 . Teď v sobotu nás čeká poslední tým tabulky Libochovice, který nesmíme podcenit. Musíme urvat hodně důležité tři body, které nás můžou poprvé během sezony dostat do vod, kde bychom byli zachráněný 🤗🤗🤗🤗🤗🤗. Hraje se v sobotu od 10.30, proto už teď žádám o životosprávu, ať můžu na vás být pyšný i nadále!!!!!!!! Díky borci – černčický válec se nesmí zastavit 👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻.