Očima trenéra

Po nedělní výhře doma s Černiví, kdy jsme soupeře sestřelili až druhou půli, jsme v sobotu zajížděli na hřiště posledního mužstva Libochovic. Do utkání zasáhla stejná vítězná sestava s jedinou změnou, kdy Pepík Hrnčíř musel být v práci, ale nahradil ho nažhavený P.Vild. Co musím vyzdvihnout je, že jsem měl na lavičce 6 náhradníků, kteří mohli okamžitě nahradit každého ze základu a to ještě chyběl vyloučeny Marty 👻👻👻👻👻. Takhle by to mělo vypadat – stále super borci 😁😁😁😁😁

Teď již k samotnému utkání. V kabině jsem kluky nabádal, ať nic nepodceníme a ať jsme trpěliví.Říkal jsem, že máme v týmů velikou sílu, DUCHA a fotbalovost. Začali jsme jako vždy desetiminutovým náporem. Čtyři loženky jsme neproměnili. Až přišela 20.  minuta, kdy si Vildas trpělivě počkal na půlící čáře a nenechal se chytit do ofsajdové pasti, pak valil na gólmana a chladnokrevně zakončil na 1:0. Za dalších deset minut mu Kamil předložil lahodu, kterou si Péťas za rámeček nedá💀💀💀💀💀💀 Světě div se. Vilďas napodobil něco, co už jsem zažil loni, kdy nás černčický Lafata Bedřich přestřelil z 5 metrů branku 😁😁😁😁😁😁😁😁😁 Ve 32. minutě přišla ohromná minela gólmana a náš Vládíček Radovský byl na špičkách a zavěsil do prázdné branky na 2:0. Jsem rád, že se opět ukázali moje trenérské metody. Být stále na špičkách a v pohotovosti.  Přišel poločas. Do druhé půle jsem udělal jednu změnu, kdy zraněného Izeru, který už stejně musí balit kufry a stříhat vydělávat šípy na Island 💰💰💰💰💰💰 Šel tam Domino a úplně jako minulý týden přinesl na hřiště čerstvý vítr a oživení hry a za 15 minut připravil krásně gólovku pro Kamila, který nádherně zakončil 👻👻👻👻👻👻👻👻 na 3:0. Bylo po utkání, což jsem si myslel a přišel čas nechat odpočinout kluky na hřišti a zvýšit skóre klukama z lavičky. Postupně odešel Mike, Hudek a Vilďas. Přišli Lafata Bedřich, Chloubič a Patoky a vše spělo k debaklu soupeře, jenže jsme nedali minimálně 6 gólovek. V 70. minutě přišel hrubý faul na opět výborného Mácu a naprosto zbytečný zkrat Zorro mstitele Vaška, který vrazil do soupeře. Jasná červená a myslím, že tímto momentem se Venca poslal do fotbalového důchodu z Áčka a úplně zkazil celý fotbalový zážitek z utkání ☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️☠️ Zbývalo 17 minut. Stáhl jsem Zdendu na stopera, což už mám vyzkoušené a zbytek utkání jsme odehráli až na dvě malá zaváhání v klidu a ještě Vládíček zasadil v deseti hřebík 4:0👻👻👻👻👻👻👻👻👻 Chtěl bych poděkovat všem 17 borcům, vedení a fanouškům, kterých zde bylo více jak domácích. Bylo to fajn, moc díky😁😁😁😁😁😁😁Chci ještě popřát mnoho pracovních úspěchů Adamovi ve Španělsku. Díky Vrbenský Butrageno a Izymu na Islandu díky;;; malý velký muži;;;;no a doufám, že se černcický válec nezastaví ani za týden v Bezděkově 👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻.