Hodnocení podzimní části sezóny 2018/2019 – starší žáci SK Černčice

Pro letošní rok jsme přihlásili kategorii starší žáci r. 2004 a mladší systém 7+1 dvoukolově společně s OFS Chomutov. Původně se přihlásilo do této soutěže 10 mužstev. Ještě před zahájením soutěže se ale odhlásilo družstvo SK Cítoliby. Tak nás tam zůstalo devět. Před začátkem soutěže jsme si nedávali příliš veliké cíle, protože mohou nastoupit starší kluci, něž máme v družstvu. Kádr družstva zůstal stejný, ale podařilo se nám po dohodě s SK Slavětínem dokončit přestup hráčů Filipa Nagyho a bratry Vodrážkovi. Také jsme v našem týmu přivítali dívku Kláru Bendovou (2005), která se postupně začala začleňovat do našeho týmu. Začali se přidávat kluci ze starší přípravky (Holý, Dittrich a bratři Palečkovi) a nebyl to špatný tah. Kluci jsou šikovní, techničtí a starší hráči mají s nimi dost problémů.

K prvnímu zápasu jsme se vydali do Vejprt. Tradičního zahajovacího soupeře. Zápas to byl velmi vyrovnaný. Utkání jsme vyhráli jako obvykle 2:1 (2xNagy). V prvním podzimním utkání na domácím hřišti jsme přivítali tým z Vilémova u Kadaně. O výsledku utkání bylo rozhodnuto již v první půlce, druhý poločas jsme jen kontrolovaly hru. Výhru 4:1(2x Balon, Hruška, vlastní gól Vilémova) jsme si zasloužili po taktické stránce.Další domácí výhra nad mužstvem Sokola Bezděkov v poměru 16:1 byla spíše o to si vyzkoušet nějaké herní situace, než se přizpůsobit tragické hře soupeře. Tentokrát si branku dal snad každý hráč (5xHruška, 3xHrnčíř, 2xVodrážka M., 1xHolý, Rybář, Balon, Malý, Samuel, Růžička). Potom přišel asi nejhorší zápas podzimu, kdy jsme jeli na utkání do Strupčic. Chladné a velmi deštivé počasí a hlavně starší hráči o rok či dva. Vysocí hráči, kteří ještě vloni hráli krajský přebor žáků za Baník Most byly hlavní překážkou. Vysoká prohra 13:3 (Holý, Malý, Hrnčíř). Ale myslím si, že i v tomto utkání podali kluci výborný a bojovný výkon. Po volném víkendu jsme zajížděli do Rašovic k utkání s Kláštercem. V dosti vypjatém utkání, špatnou hrou a s individuálními chybami jsme prohrály 2:0. Následné dvě utkání s Tatr. Podbořany 6:0 (2xHrnčíř, 1xHolý, Vodrážka M., Mol,Samuel) a se Sokolem Pátek 6:0 (3xHolý, Hruška, Hrnčíř, Drapák) byla taková oddychová. Soupeři nám toho dost dovolili, ale my jsme neproměnili hromadu brankových příležitostí. Spíše jsme se soustředili na poslední utkání. Utkání podzimu, tak by se mohlo nazývat utkání s tradičním rivalem z Krásného Dvora. Zápas nezačal ale dle našich představ a už po pár minutách jsme inkasovali. Do poločasu ale naši hráči stihli vyrovnat po střele Vodrážky. Druhý poločas začal náporem domácího týmu. Pravidlo nedáš – dostaneš se vyplnilo. Kapitán Hrnčíř nastřelil tyč a z protiútoku jsme obdržely branku. Nakonec to byl vítězný gól pro Krásný Dvůr, protože ten si už výsledek pohlídal 1:2 (Vodrážka M.) Bylo to velmi bojovné utkání s množstvím brankových příležitostí  obou týmů a předvedenou hrou. V celkovém hodnocení podzimní části jsme obsadili 4.místo s 15 body a skórem 38:20 s pěti výhrami a třemi porážkami. Mohlo to být lepší, ale jsme spokojeni.

Chtěl bych poděkovat všem hráčům, rodičům, sponzorům a klubu za podporu a Petrovi Csonkovi za spolutrénování. Dále i musím poděkovat Věrce Podlašecké za vždy otevřený stánek s občerstvením. (To nikde jinde nemají.) A nakonec i správci hřiště za přípravu před zápasy.

Ještě jednou děkuji všem a už se těšíme společně na jarní část této soutěže.

Trenér Vlastimil Hrnčíř

Tabulka

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. SK Strupčice 8 6 2 0 56:14 20 0 0
2. TJ Kr. Dvůr 8 6 1 1 44:18 19 0 0
3. FK Klášterec 8 5 1 2 28:7 16 0 0
4. SK Černčice 8 5 0 3 38:20 15 0 0
5. Sokol Vilémov 8 5 0 3 25:16 15 0 0
6. Vejprty / Kovářská 8 4 0 4 36:19 12 0 0
7. Tn Podbořany 8 2 0 6 32:35 6 0 0
8. Sokol Pátek 8 1 0 7 17:61 3 0 0
9. Sokol Bezděkov 8 0 0 8 9:95 0 0 0
%d blogerům se to líbí: