SK Bezděkov – SK Černčice 2:0 (0:0)

A mužstvo ve svém předposledním podzimním zápase zajíždělo do Roudnice na hřiště Bezděkova. Úvod zápasu patřil domácím. Během prvních 4 minut kopali 2 rohové kopy, které se ukázaly být velice silnou zbraní domácího celku. I SK si v úvodu vypracoval velkou šanci, když se P. Vild dostal do samostatného průniku, ale domácí brankář vyrazil na roh. SK Bezděkov i nadále hrozil z rohových kopů. Domácí byli urostlejší a v osobních soubojích hodně pracovali lokty – to okusil na svém nose Z. Šus. I domácí si vypracovali po promáchnutí Šuse samostatný průnik, který ovšem Bartoš zneškodnil. Největší šanci první půle zahodil V. Radoský, když překopl odkrytou branku. Do poločasu ještě nebezpečně stříleli Vild a Pecinka, ale oba minuli branku. Závěr poločasu patřil jednoznačně SK. To nelze říci o druhém poločasu. Obrana SK se hodně potila, ale hrála na výbornou. V 80. minutě se kopal další roh. Míč vystoupal do výšky a zapadl k zadní tyči branky Bartoše, 1:0. Hráči SK ještě přidali, bojovali, ale útočná snaha končila bez zakončení na úrovní velkého čtverce. Do otevřené obrany SK se hrnul jeden útok za druhým a šance střídala šanci. V poslední minutě domácí vstřelil druhý gól a bylo po zápase.

Sestava SK: Bartoš, Hrnčíř, Seifert, Richter, Novotný, Prokeš, Šus, Pecinka, Radoský, Smola, Vild

Střídání: Chlouba, Vimr