SK Černčice – Baník Osek 3:0 (2:0)

A tým odehrál poslední zápas podzimu a byla to velká paráda. Kvalitní a sebevědomý soupeř si přijel do Černčic pro body. To ovšem hostující netušili, co to je černčický válec. Před začátkem zápasu se zdálo, že jedinými diváky v netradičním čase zápasu budou jen osečtí ultras. Naštěstí tomu tak nebylo a i na poslední zápas skalní diváci přišli. Myslím si, že kdo tam byl, nelitoval. Domácí chtěli smazat poslední zápas a připravit si náladu na rozlučku, která následovala hned po zápase. Úvod zápasu nám vyšel bezvadně. Petr Pecinka otevřel skóre v 6. minutě a dvacet minut poté Martin Vimr zvýšil na 2:0. Hostující celek měl celý první poločas územní převahu, ale gólovou šanci si nevypracoval. Hráči a příznivci SK se hodně zlobili na rozhodčího, že neuznal regulérní gól Petru Pecinkovi. Druhý poločas už získával SK i optickou převahu a dostával se do dalších šancí. V 66. minutě Jakub Vlček přelstil vyběhnuvšího brankáře a od pomezní čáry ze 40 metrů trefil prázdnou branku. Tento moment srazil hostující celkem na kolena. Hráči SK podali jeden z nejlepších výkonů podzimu a na svém kontě mají 20 bodů za 7 výher a 6 porážek. To je slušné, ale nesmíme zapomenout na to, že kvůli letošní reorganizaci soutěží bude padat do okresu 7 mužstev.

Sestava SK: Hudek, Richter, Šus, Hrnčíř, Radoský, Seifert, Pecinka, Prokeš, Vimr, Smola

Střídali: Blyzniuk, Vlček, Uldrich

Branky SK: Pecinka, Vimr, Vlček