První přípravný zápas

FK Tatran Rakovník „B“ – SK Černčice 1:2 (0:0) 
První přípravné utkání dopadlo více než uspokojivě. Mužstvo Tatranu Rakovník nastoupilo se zkušenými hráči ostřílenými divizí a s mladými hráči dorosteneckého věku, kteří také hrají divizi.
Hráči Rakovníku byli určitě více běhavým týmem, ale byli to naši hráči, kteří dříve ohrozili branku soupeře. Dvakrát po sobě mohl vystřelit Vimr ze střední vzdálenosti, ale nahrával, takže z toho nebylo nakonec nic. Oba týmy předváděly krásný fotbal s brankovými šanceni. První poločas skončil bez branek. Druhý poločas začali lépe domácí hráči, když v 75.min. tečovaná střela zapadla za jinak velmi dobře chytajícího Chloubu 1:0. Ten o chvilku později vytáhl svůj nejlepší zákrok zápasu a nedal domácímu útočníkovi šanci. Na konci zápasu přišla velká chvíle černčického týmu. Hrnčíř zachytil protiútok domácího týmu, potáhl balon a přihrál Smolovi a ten s chladnou hlavou zakončil 1:1. O 3 min. později naši hráči zahrávali rohový kop a Vládík Radoský přelstil všechny, když přízemní rozehrávkou trefil branku 1:2. Pak měl ještě velkou šanci Smola po nahrávce Izery, ale z úhlu neproměnil. Náš tým odehrál velmi kvalitní přátelské utkání. Trenér Hora byl velmi spokojen.

Sestava: Chlouba, Novotný, Vacek, Richter, Hořčička, Izera, Radoský,Šus,Hrnčíř, Smola,Vimr

Náhradníci: Blyzniuk, Musil, Neuman

Branky: Richter(vlastní), Smola, Radoský

(komentář a fotografie V. Hrnčíř)

« 1 z 2 »
%d blogerům se to líbí: