Úspěšná příprava starší přípravky

V sobotu 26.1.2019 jsme se zúčastnili halového turnaje st.přípravek v Lounech,který pořádalo FK Louny. Naši kluci se postupně utkali s FK Louny, kteří měli v turnaji 2 mužstva (modří a zelení) dále s mužstvy Žatce, Mostu, Litvínova a FA Bohemians. SK celý turnaj po dobrém a týmovém výkonu nakonec vyhrálo.
Sestava SK: Matěj Malý,Šimon Hes,Štěpán Hes,Vít Paleček,Tonda Paleček,Viktor Holý,Daniel Dittrich a Jiří Vlček.
Neděle 3.2.2019 byl den kdy se konalo 2.kolo zimní ligy v sálové kopané v Málkově. Kluci nastupovali k zápasům s vědomím možného postupu do finálové skupiny turnaje po předešlých výsledcích v 1. kole.Velmi nás proto potěšilo jak kluci k těmto zápasům přistoupili a svou dobrou hrou a bojovností nakonec základní část turnaje vyhráli a to s bilancí 9-výher, 1-remízy a bez jediné prohry. Nejlepším střelcem základní skupiny se stal s 18 góly Viktor Holý.
Sestava SK: Malý,Šimon a Štěpán Hesovi,Víťa a Toník Palečkovi,Viktor Holý,Daniel Dittrich a Lukáš Mithofer.
Dne 3.3.2019 jsme se zúčastnili finálového turnaje zimní ligy v Málkově. Během turnaje jsme se utkali s mužstvy Ervěnic A, AFK Loko Chomutov, Března, Klášterce, Strupčic a Perštejna.Všechna utkání se odehrála ve vysokém tempu a nasazení.Byly vidět krásné fotbalové momenty a také branky.Nakonec SK dosáhlo na 3 výhry a 3 porážky a vybojovalo krásné a zasloužené 3. místo v turnaji.
Sestava SK: Matěj Malý,Šimon a Štěpán Hesovi,Víťa a Tonda Palečkovi,Viktor Holý,Daniel Dittrich a Jirka Vlček.
Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem rodičům za podporu a fandění a klukům za příkladnou reprezentaci fotbalového klubu SK Černčic.
Trenéři: Tomáš Richter, Radek Hes.
(komentář R. Hess)
%d blogerům se to líbí: