SK Černčice – Ohníč 2:1

A mužstvo získalo důležité tři body v domácím zápase proti mužstvu Ohníče. Soupeř dorazil na utkání s početnou skupinou diváků, kteří spolu s našimi vytvořili pěknou kulisu zápasu – 200 diváků je hodně solidní návštěva na b třídu. Do utkání vstoupila obě mužstva hrou ze zajištěné obrany. Byl to zápas se spoustou tvrdých zákroků, rozhodčí rozdal 13 žlutých karet.  Šancí bylo k vidění jako šafránu. Po průniku Vlčka do vápna a následném faulu na něj byl odpískán pokutový kop, který Marek s jistotou proměnil. Gól hráče SK uklidnil, ale hostující celek hrál pořád svůj fotbal. Po změně stran se v 53. minutě dostal do průniku Smola a nekompromisní střelou zvýšil na 2:0. V tu chvíli se utkání zdálo být rozhodnuté, ale chyba lávky. Hosté se do hry dostali po hrubce Hrnčíře a faulu brankáře Chlouby, po kterém byla nařízena penalta. Hosté snížili na 2:1 a vrátili se do zápasu. Přišel velký tlak, ale i šance na straně SK. Největší neproměnil po centru Smoly hlavou Vimr, který orazítkoval břevno. SK dostal ještě jednou výhodu pokutového kopu po faulu v rohu velkého vápna na Smolu. Míče se chopil opět Marek, ale tentokrát ho hostující brankář vychytal, a tak se SK bál o výsledek až do poslední minuty.

Sestava SK: Chlouba, Marek, Vacek, Richter, Vimr, Izera, Šus, Pecinka, Hrnčíř, Smola, Vlček

Střídali: Prokeš, Musil, Laurich, Neuman