Očima trenéra

SK Černčice – Ohníč (7.4.2019)

V neděli jsme měli pred sebou již 3 jarní utkání a opět soupeř který byl tabulkové před námi a to mužstvo Ohnice oproti podzimnimu utkání kde se nam povedlo zvítězit 3:4 prijelo úplně jiné mužstvo podle meho soudu až o 10 jiných mladých hráčů takže byl před námi těžký oříšek k rozlousknuti. Z naší strany jsem byl rád že se nám vrátil Marty po delším zranění a Izy který přiletěl na utkání až z Islandu je to srdcar ten náš rychlonozka 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 systém Ala Bomber byl jistotou úspěchu kterou mě trošku narušil Bedrich který při rozbehavani zjistil že nemůže dychat / to víš cigarety je hnus/😖😖😖😖😖😖😖😖😖 No a začalo utkání kdy jsme hráli ze zabezpečené obrany z výbornou práci stopera Vaci který po pátečním/// Davidovo prvnim///👻👻👻👻👻👻 treninku byl na hřišti jako dvacetiletý klucina jen více takových tréninků Davide a dostaneš se možná na úroveň nejlepšího stopera 20 let který hrál v Dobromericich a v Lounech nebudu ho jmenovat určitě každý kdo sleduje fotbal vi o kom mluvím 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 ve 20 minute jsem musel sáhnout k prvnímu střídání kdy Mike nemohl// důvod také známé slabá treninkova účast a malinká nadváha///😃😃😃😃😃😃😃 a na hřiště vletěl jako vítr nás nejstarší hráč Venda Horcicka který dnes po celé utkání předváděl super výkon jen více takových utkání Vašo. No a konečně prisel golovy moment kdy Susu pres obranu vyslal kupodivu Vlkyho a šup faul a pokutový kop na který se začalo tlačit více hráčů Vaca,Kamil atd👻👻👻👻👻👻👻 ale ja jsem vyslal našeho Vrbenskeho Butragena Adama Marka a ten s naprostou chladnokrevnosti zavěsil super 1;0 hosté nám hrozily hodně rohy a centrovanymi mici kdy však Luboš který podal výkon/// ligového gólmana////👻👻👻👻👻👻👻👻👻 vše zlikvidoval s pomocí dobře fungující obranou vše vyresily a sli jsme do kabiny polocas 1:0 kluci toho měli dost ale super bylo že jsem měl na lavičce kvalitní náhradu kteroujsem do puntíku vyuzil do konce zapasu druhý poločas nám vyšel ze začátku kdy v 57 minute po chybě obrany zakončil skvělé nás věčný kritik Kamil kterého ač nerad musím pochválit za výjimečný výkon bojovnost a srdce které na hřišti nechal 2:0 ideální výsledek k dohrani utkání jenže v 73 minute přišel velký zkrat Pepicka Hrnecka a po zbytečné malé domů tam byl Lubos pozdě a musel faulovat no a byla z toho penalta 2:1 tím jsme sami nastartovali hráče Ohnice a začal lítat jeden balon za druhým do vápna zvladli jsme to a vykoply balón dopředu Kamil super zpracoval a už by sel na gólmana šup pokutový kop v 80 minute tím mohlo přijít uklidnění a pohoda míč si vzal opět Adam který byl absolutně jedním z nejlepších hráčů na hřišti/// šup nedal Vůl 😖😖😖😖😖😖😖😖///// takže jsme se do konce bali o výsledek který mohl zajist ještě Marty po krásném centru z lajny přesné jak to trénujeme z toho mám radost to co vás učím v utkání využíváte 👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻 jenže Martas to hlavou dal do břevna no nic 92 minuta hvizdu rozhodčího a veliké nadšení pred narvanymi ochozy 250 diváků kterym musím poděkovat že přišli a podpořily nás k bodům super 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩 jediná kaňka dnešního utkání bylo hrubé zranění Domina který po utkání musel jet do nemocnice Střešovice z podezření zlomeneho nosu věřím ze se Domca brzy vrátí 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩no a tím se blížíme ke konci krátkého komentáře ocima trenéra no jen ještě musím vyzdvihnout a pochválit kvalitu večeře po utkání kde jsme výjimečně se zdrželi do nočních hodin samozřejmě pivo a zelená tekla proudem a došlo již na oblíbený Cerncicky rituál kdy Luboš vcucne Vacinovi francouzaka který svět neviděl 🤩🤩🤩🤩👻👻👻👻👻🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 no takže borci moji ještě jednou všem moc moc díky a pojďme se pokusit v neděli urvat nějaké bodicky ze hřiště Českých Kopist kde opět jedeme autobusem takže fanoušci pojedte s námi takže díky a doufám že za týden komentář bude opět šťastný 👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻

Trenér: Jiří Hora