B mužstvo – Výškov 3:3 (2:1)

B mužstvo remizovalo se soupeřem z Výškova, když je o vítězství připravily dva laciné góly. Zápas to byl vyrovnaný a poměrně pohledný. Po úvodním oťukávání ve středu hřiště si SK začal vytvářet více šancí a měl míč více na kopačkách. Gól ovšem skončil v síti SK. Po rohovém kopu se nepovedl odkop Petru Uldrichovi a bylo to 0:1. SK hrál i nadále svou hru a čekal na svou šanci. Ta přišla po centru ze středu obrany, míč si zpracoval Hlinka a s klidem zakončil na počest úspěšného návrat z Islandu, 1:1. Ještě do poločasu se hlavou prosadil Ondráček a bylo z toho poločasové vedení 2:1. Ve druhé půli se situace na hřišti obrátila. Hostující celek postupně získával více a více prostoru a domácí SK začal v obraně chybovat. Po další hrubce a nedorozumění obrany s brankářem bylo skóre srovnáno 2:2. Po střídání se do hry dostal Čáslavka, a když dostal dlouhý balón do pravého křídla a nádherně odcentroval na hlavu Hlinky, který zajistil domácím vedení  3:2. V závěru se SK již jen bránil a přišel trest v podobě vyrovnávací branky na 3:3. V poslední minutě měl ještě šanci střídající Holý, ale střela šla vedle.

Sestava SK: Kosma, Blyzniuk V., Uldrich, Vyskočil, Hudek, Blyniuk D., Svoboda, Ondráček, Vild, Cvešpr, Hlinka

Střídali: Laurich D., Čáslavka, Holý, Laurich P.

Trenér: Lopata