České Kopisty – SK Černčice 3:1 (2:1)

A mužstvo odehrálo hodně solidní utkání. Bohužel stejně jako v podzimním zápase se stejným soupeřem jsme neudrželi začátek. Domácí šli záhy po průniku po pravé straně a nekompromisním zakončení do vedení 1:0, a když o několik minut později zvýšili nádhernou střelou ze 30 metrů přímo do horního růžku Chloubovy branky na 2:0, museli se všichni čtyři čerčictí fanoušci strachovat o výsledek. Při úvodním tlaku domácích byl knokautován střelou z 5 metrů Pecinka, ale nevzdal to a bojoval dál jako lev. Jenomže s přibývajícím časem se hra začala vyrovnávat a SK přebíral otěže zápasu. Richter, který nastoupil se zraněným stehenním svalem byl střídán Hlinkou, jenž měl v nohou zápas B mužstva a nutno říci, že si sáhl na dno sil. Po průniku Hrnčíře a dorážce Smoly se ještě do poločasu měnil výsledek na 2:1. Druhý poločas se odehrával převážně na polovině domácího celku a SK s enormním nasazením všech hráčů útočil do zavřené obrany. Hráč SK měli mnoho standardních situací, ale gól se vstřelit nepodařilo. Musíme pochválit všechny hráče, kteří dorazili na důležité utkání. Bojovnost a odhodlanost byla ozdobou našeho výkonu. V poslední minutě přišla hořká nezasloužená tečka v podobě vlastního gólu Horčičky. Takový je ale fotbal.

Sestava SK: Chlouba, Marek, Vacek, Richter, Horčička, Hrnčíř, Pecinka, Šus, Neuman, Izera, Smola

Střídal: Hlinka

Branka SK: Smola