Očima trenéra

České Kopisty – SK (14.4.2019)

V neděli jsme zajizdeli k soupeři který se nachazel na 3 místě tabulky my po třech utkání jsme získali výborných 7 bodů a po sobotních výsledcích muzstev kolem nás a před námi byla veliká sance při našem vítězství se posunout hodně vpřed, ale soupeř byl těžký se zkušenými hráči.Opet se ale stalo to že jsme k utkání nejeli kompletní kdy oproti minulému týdnu chyběli 3 hráči ze základní sestavy a nejen to musel jsem dát do základu Mikeho který je stále ondisponovan,Bedřich to samé takže jsme do toho šli i přes nepřízeň zdravotních potíží!!!!V kabině jsme si řekli že  musíme hrát opět naší hru musím podotknout že jsme dnes hráli naprosto na nejlepším hřišti kde jsme hráli!!!!!👻👻👻👻👻👻 začátek mohl být pro nás příjemný kdy se Izy prosadil a o par centimetrů minul branku a vzápětí mohl vstřelit gól nás kapitan Zdenda ale slabou střelu golman zlikvidoval no a přišel trest z protiútoku kdy nejlepší hráč soupeře Razek se utrhl pres Mike a vychutnal si Vacu i Luboše v bráně 1:0 pak prisla sporná situace kdy Hrneček byl faulovan a rozhodčí ukázal na pokutový kop jenže vzápětí to vytáhl ven vykon rozhodčího který nám už ublížil na podzim v Dusnikach kde z lajny nechal vyloučit Martyho no nic nebudeme si stěžovat na rozhodčího když jsme nebyli schopni dát gól no a pak ve 20minute přišel neuvěřitelný moment kdy z 35 metrů soupeř trefil Lubosovi šibenici musím uznat že takových gólů jsem ve svém fotbalovém životě neviděl 2:0 vůbec to nebyla příjemná situace a do toho jsem musel vystřídat Mika který opravdu nemohl a šel místo něj Hlinas který nehrál půl roku fotbal ale Tomáš se toho zhostil slusne!!!!!🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ve 30 minutě přišel nás golovy moment kdy se dostal k zakonceni Kamil a míč uklidil 2:1 👻👻👻👻👻👻👻👻 dohrali jsme poločas a v kabině jsme si řekli že zkusime srovnat a mohlo se to povect kdy jsme po celý druhý poločas soupeře napadali a dostali jsme se do 3 velmi slušných gólových šanci jenže prostě naše koncovka je žalostná soupeř měl na hřišti jediného výborného hráče a to střelce 1 gólů Razka který jediný hrozil no a to se potvrdilo v 95 minute kdy se uvolnil přes Pepika a míč do vápna si nešťastně do prázdné branky srazil Venda sám 😖😖😖😖😖😖😖 a utkání skončilo k naší nespokojeností kdy jsme byli vyrovnanymi soupeři remízu jsme si zasloužily no nic jdeme dál nic není ztracené do konce sezóny zbývá ještě 9 kol již v neděli nás čeká Mužstvo Lukavce kterého doufám sestrelime a vrátíme se zpět do hry o záchranu ke konci krátkého komentáře ocima trenéra musím všem klukům poděkovat že to za stavu 2:0 nezabalily a bojovali dál jako Cerncicky lvi 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩 o našem vecernim tažení již komentovati nebudu opět jsme se někteří vyznamenali 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 v neděli body borci moji 👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻👻

Trenér: Jiří Hora