SK Černčice – SK Liběšice 2:2 (penalty 3:5)

A mužstvo v zápase odehrálo zřejmě svůj nejlepší letošní první poločas. Disciplinovaná obrana zklidnila hru, míč rozehrávala přesně a posílala útočníky do smrtících brejků. Soupeř si s našimi hráči nevěděl rady. Dostávali jsme se i do velmi dobrých šancí. Skóre otevřel kapitán Izera, která hrál v životní formě a nebyl k zastavení. Druhý gól přidal P. Vild nekompromisním zakončením. Diváci odměnili již v poločase hráče hlasitým potleskem. Druhý poločas se bohužel hrál podle úplně jiných not. Hostující celkem začal napadat rozehrávající obránce, hráčům začali zřejmě i trochu docházet síly, takže se už tolik nenabízeli a soupeř, který vycítil příležitost začal tlačit na Chloubovu branku. Teprve, když bylo skóre 2:2, začali hráči SK hrát jako v první půli. To už ale do konce zbývalo necelých 10 minut. Následovala loterie v podobě pokutových kopů, která dopadla lépe pro SK Liběšice. Pozitivním zjištěním na závěr rozhodně je to, že dokážeme s kádrem zdecimovaným marodkou hrát hodně solidní fotbal.

Sestava SK: Chlouba, Marek, Vacek, Vlček, Izera, Hrnčíř, Pecinka, Šus, Vild P., Smola, Neuman

Střídali: Horčička, Richter, Laurich P.

Branka: Izera, Vild P.