Černiv – SK Černčice 3:1 (0:0)

A mužstvo doslova protrpělo zápas v Černivy. Domácí, předposlední tým tabulky, zahodili v průběhu prvního poločasu alespoň 6 stoprocentních šancí. SK si vypracoval také dvě slušné šance (Hrnčíř, Prokeš), ale ani on nedokázal skórovat. Ve druhé půli už branky padaly. Za SK se trefil Šus, když snížil na 1:2 a oživil šanci na bod, kterou ovšem domácí třetím gólem znovu utlumili. Ve druhém poločase ve výborné šanci přehodil brankáře i branku Smola. Série bez bodu začíná být strašidelně dlouhá. Zranění klíčových hráčů se nedaří doléčit především proto, že musejí nastupovat a hrát, protože není nikdo, kdy by je nahradil.

Sestava SK: Chlouba, Marek, Vacek, Horčička, Hrnčíř, Pecinka, Šus, Richter, Neuman, Prokeš, Smola.