TJ Sokol Bezděkov – Starší žáci 3:18 ( 0:11) 

Za krásného letního počasí jsme zajížděli do Bezděkova u Žatce. Jednalo se o nadstavbové utkání. Zápas se odehrával v poklidném tréninkovém tempu, protože se sešlo pouze 5 hráčů Bezděkova. Hrálo se pouze na jednu branku a tým Bezděkova pouze odkopával balony. První poločas se hrál normálně, druhý, když prakticky už o nic nešlo, šli tři naši hráči hrát za soupeře. Tímto krokem dostal zápas alespoň nějaký spád. Musím ale podotknout, že všechny tři branky za Bezděkov dal Petr Csonka!!!!!
Dále se první mistrovské branky dočkala i jediná dívka v našem týmu Klára Bendová.

Sestava 1. poločas: Csonka, Rybář, Balon, Podaný, Nagy, Kubínek, Mol, Růžička (Stř: Bendová,Malý,Holý)
Sestava 2. poločas: Holý, Rybář, Balon, Malý, Kubínek, Nagy, Podaný (za Bezděkov: Csonka, Mol, Bendová)

Branky:
4xNagy
3xRůžička
2xHolý,Balon,,Podaný
1xRybář,Malý,Kubínek,Bendová

Program st.žáků do konce sezony:
5.6. od 17.00 hod doma s Podbořany
8.6. turnaj v Leubsdorfu (SRN)
13.6. od 17:30 hod doma s Kr.Dvorem
15.6. turnaj GENERALI CUP v Černčicích

Přijďte podpořit naše žáky v závěru této sezony. Děkuji všem.

Trenér: V. Hrnčíř

%d blogerům se to líbí: