SK Černčice – SK Cítoliby 0:2 (0:1)

A mužstvu se první domácí utkání vůbec nevydařilo. Po výborném výsledku z minulého kola se přišlo na hřiště s očekáváním podívat hodně fanoušků. Co viděli je ovšem moc nepotěšilo. Oba góly hostujícího celku padly z penalty. Ta první byla rozhodčím nařízena už ve 4. minutě zápasu. Hráči SK si v prvním poločase vypracovali pouze dvě slibné situace. Nejdříve z pravé strany zahrozil Smola o poté umístěnou střelou z hranice velkého vápna trefil břevno Podaný. Druhá půle začala jako ta první. Po 7 minutách hry byla nařízena penalta a bylo to 0:2. Domácí se snažili tlačit dopředu, ale útoky většinou končily nějakou nepřesností. Největší šance domácích promarnili Smola a Šus, když se octli samotní před brankářem, ale situaci nedokázali gólově zakončit. Vrcholem zmaru SK byla neproměněná penalta z kopačky Horčičky. Příští týden bude šance na reparát v zápase proti FK Kozly.

Sestava SK: Chlouba, Ondráček, Vacek, Horčička, Gloser, Hlinka, Podaný, Pecinka, Radoský, Smola, Vrba

Střídání: Izera, Vild, Blyzniuk, Šus