Mladší žáci – Spořice 2:4

Vážení fotbaloví příznivci SK Černčice,tak jsme se dočkali a v neděli jsme sehráli první utkání okresního přeboru Ml.žáků. Naším soupeřem bylo mužstvo FC Spořic.

Začátek zápasu byl z naší strany dost nervózní,protože většina kluků hrála poprvé na větším hřišti, tak to bylo hnát.Postupně se kluci uklidnili a začali dobře kombinovat a také si připravili několik příležitostí ke vstřelení branky.Celý první poločas jsme byli lepší a poločas zakončili střelou do břevna hostujícího mužstva. Poločas tedy skončil 0:0. Do druhého poločasu kluci vstoupili aktivně a v 37. minutě vstřelil vedoucí branku SK Viktor Holý.Po vedoucí brance hráli kluci stále aktivně,ale i soupeř zlepšil pohyb a kombinaci. V 46.minutě do té doby vynikající obrana udělala malou chybu a soupeř ji ihned potrestal krásnou střelou pod břevno naší branky.Bylo tedy srovnáno. Po obdržení branky naši kluci ztratili jistotu a v útoku někdy, až moc lehce ztráceli míče.Tím docházelo k rychlím protiútokům soupeře a ten v 46. a 47.minutě navýšil skóre na 1:3. Pořád jsme kluky nabádali, aby se uklidnili a vrátili se ke hře z úvodu utkání. A to se taky stalo,kluci se zklidnili  a po krásné akci v 53.minutě přišel centr do vápna,kde si míč našel Filip Kubínek a nedal soupeřovu brankáři šanci, sníženo na 2:3. Kluci se hnali za vyrovnáním a při dalším útoku trefili tyč. Bohužel v 55.minutě po další zbytečné ztrátě na útočné polovině došlo k přečíslení naší obrany a soupeř tak vstřelil 4-tý gól a tím pečetil konečné skóre na 2:4 v náš neprospěch. Chceme pochválit všechny hráče za přístup k utkání a doufáme že se naše hra bude dále zlepšovat.👏👏👏
Sestava SK:
Šimon Hes (B), Štěpán Hes, Víťa Paleček (K), Tonda Paleček, Dittrich, Holý, Kohel, Kricner, Mithofer, Vlček, Kubínek, Varga
Závěrem bychom rádi poděkovali všem rodičům a divákům, kteří nás po celý zápas mohutně a hlasitě podporovali.👏👏👏