Mladší žáci – Sokol Březno 5:0

Náš druhý domácí a musím říct vydařený zápas jsme sehráli proti TJ Sokol Březno. Kluci začali zápas velmi aktivně a rychle se také ujali vedení 2:0 kdy v 6. a 9. minutě skórovali Kricner a Holý. Hrál se velmi pohledný fotbal a šance se střídali na obou stranách. Při našem brankáři stálo i trochu štěstí a soupeř trefil 2 tyče a 1 břevno.Ke konci poločasu v 28. minutě se po druhé trefil Kricner a ve 30. minutě naše nová posila Martin Macola. Poločas za velkého potlesku diváků skončil 4:0 pro SK. Druhý poločas se odvíjel již v poklidném duchu a naši hráči předváděli hezký kombinační fotbal. Přicházeli i brankové šance, ale kluci je řešili moc zbrkle a tak v 57. minutě dotlačil míč do branky Matěj Malý a zápas tak skončil 5 : 0 pro SK Černčice. Po zápase si kluci užili skvělou děkovačku s výbornými domácími fanoušky 👏👏👏