Hlubany – B mužstvo 2:2 (2:1)

B tým vyjížděl v sobotní poledne na hřiště Hluban. Z počátku to vypadalo drobné poprchávání, ale pak se rozpršelo více až toho nebylo vidět nalajnované hřiště. Začátek zápasu se nevyvíjel podle mých představ, protože hned po 11. minutách jsem musel sáhnout po zranění Brože ke střídání. V zápase jsme vedli po krásném gólu Honzy Musila. Domácí si vyvíjeli mnoho gólových šancí a srovnali z pokutového kopu na 1:1 a o obrat se postarali v závěru prvního poločasu. Druhý poločas se nevyvíjel tak špatně v 70. minutě srovnal P. Laurich na 2:2 a to za udatně velkého deště. A tím skončil i výsledek zápasu. Věřím že tento víkend se nám povede dosáhnout ve vítězství v prvním domácím zápase před naši nejlepšími fanoušky v okolí.

Sestava SK: Chlouba, Jindřich, Brož, Laurich, Hrdlička, Svoboda, Musil, Vild, Ivan, Laurich P., Paleček

Střídání: Zuzčak