Starší žáci – TJ Sokol Březno 13:1 (8:0)

Po dlouhé koronavirové přestávce se opět také rozehrály okresní soutěže starších žáků.Na domácím hřišti jsme přivítali soupeře z Března u Chomutova. Na hráčích obou týmů byla znát dlouhá pauza, ale domácí tým jasně ukázal, kdo bude pánem na hřišti. Již od prvních minut se na soupeřovu branku valil útok za útokem.Hra byla mnohdy neurovnaná s nepřesnými přihrávkami. První poločas skončil 8:0. Druhý začal opět náporem domácího týmu, ale z ojedinělé šance dal gól i soupeř. Domácí tým začal více kombinovat a zasloužil si i potlesk přihlížejících 30 skalní diváků. Zápas skončil 13:1.

Myslím si,že asi největším smolařem dnes byl Radek Růžička, který 5x orazítkoval soupeřovu branku.

Chtěl bych všem hráčům poděkovat.

Sestava SK:

Hes Šimon, Csonka, Rybář, Růžička, Kubínek, Paleček A., Kricner, Dittrich, Paleček V., Holý, Hes Štěpán, Macola

Branky: Kricner 4x,  Holý 2x, Csonka 2x, Macola 2x, Kubínek, Rybář, Paleček V.

Příští týden hrají st.žáci opět na domácím hřišti v neděli,kdy od 10:00 hostí 1.FC Spořice.