SK Cítoliby – B mužstvo 1:2

První výhra B-týmu

V nedělních odpoledních hodinách vyrazil B-tým na půdu Cítolib. Začátek zápasu se nevyvíjel dobře jako každý jiný zápas. V zápase jsme po 10 minutách prohrávali 1:0. Na to odpověděl po necelých 2 minutách Luboš Podaný JR a zápas byl rázem vyrovnaný a začínalo se od znova. Domácí si nevyvíjeli mnoho šancí, ale za to hosté až příliš, ale žádná z toho nevyužitá. Ve 26. minutě se prosadil střelou na zadní tyč Pavel Laurich a zápas byl otočen na 1:2 pro náš celek a tím i skončil vítězný zápas. Tímto bych chtěl poděkovat všem našim fanouškům, kteří dorazili na tento zápas a budeme se těšit na další víkend konkrétně v neděli proti Ročovu, kde doufáme, že nás budou hnát dopředu davy domácích fanoušků a budu držet pěsti v další 3 body pro tým SK. Děkuji trenér B-týmu T.Lopata.