B mužstvo – Ročov 6:1 (2:0)

B-tým v nedělních odpoledních hodinách hostil na domácí půdě ZD Ročov. Začátek zápasu se nevyvíjel podle představ. Poté se hra zlepšila a po obrovské chybě hostí jsme vedli 1:0, který vstřelil P.Laurich. Poté jsme hostující tým přehrávali a zvýšili jsme náskok po gólu Svobody na 2:0. Tím skončil i první poločas. Po poločasové pauze jsem sáhl ke 3 střídáním a poslal jsem tam mladé koně. Utkání se rázem změnilo a hra byla úplně na jiné úrovni a po 2 gólech Hrnčíře byl stav utkání v 70. minutě 4:0. Poté jsme udělali chybu v obraně a hosté snížili na 4:1, ale to domácí borce za povzbuzování domácího kotle nesebralo a naopak povzbudilo ke vstřelením 2 gólům z kopaček L.Podaného ML a také L.Podaného ST. Tím i skončil zápas s výsledkem 6:1. Chtěl bych tímto poděkovat celému týmu i našim nejlepším fanouškům široko daleko za úžasnou podporu a za 14 dní doma se utkáme proti Paneskému Týnci, kde budeme zase potřebovat podporu. Ještě jednou díky všem trenér B-týmu Tomáš Lopata a asistent Jiří Lopata.

Branky SK: Laurich, Svoboda, Hrnčíř 2, Podaný st, Poadaný ml