FK Peruc – SK Černčice 1:5 (1:2)

A mužstvo vyrazilo v sobotu, doprovázeno hojným počtem fanoušků, na Peruc. Domácí se v letošním roce zatím trápí, a proto byl SK pasován na favorita. Zápas se vyvíjel pro SK slibně, hráči SK tvořili hru a tlačili soupeře do velkého čtverce. První branka padla ve 23. minutě zásluhou Houdy a po chvíli přidal další gól Hlinka, 2:0. Komplikace přišla v poslední minutě prvního poločasu, když zaváhala obrana a nechala vyniknout domácí, 1:2. Ve druhé půli se tlak SK zvýšil a přišly i další branky. Nejdříve Vrba s přehledem zakončil penaltu. Potom nádherným volejem zvýšil Hrnčíř na 1:4 a poslední branku přidal z trestného kopu Vacek.

Sestava SK: Musil, Ondráček, Houda, Vacek, Horčička, Radoský, Pecinka, Podaný, Hrnčíř, Vrba, Hlinka

Střídání: Růžička, Svoboda, Hrnčíř

Branky SK: Houda, Hlinka, Vrba, Hrnčíř, Vacek