Staňkovice – B mužstvo 1:3 (1:2)

V neděli odpoledne odjížděl B-tým na půdu druhých Staňkovic. Zápas byl skvělý po prvních 25 minutách jsme vedli po dvou gólech Holého 2:0. Soupeř do konce poločasu snížil a nebýt vynikajícího gólmana Honzy Musila mohlo být hůře. Na začátku druhého poločasu jsem sáhnul ke střídání. Místo zraněného kapitána Luboše Bradáče jsem pustil mladou sílu Petra Vilda. Domácí nás tlačili, ale bylo jim to houby platné, protože nás neustále držel Musil a po následné akci domácích Honza zachytil míč a svým dlouhým výkopem nalezl Hlinku, který uklidil míč do brány a stav se změnil z 2:1 na 3:1 a tím i skončil zápas. Tato výhra znamenala postup na 2.místo v tabulce. Chtěl bych poděkovat pár našim fanouškům kteří dorazili na toto utkání. Děkuji týmu za předvedený výkon a tomu našemu gólmanovi za ty neskutečné zákroky co předváděl. Uvidíme se v sobotu ve 13:00 kde se utkáme v domácím utkání proti Paneskému týnci a budeme potřebovat zase naše skvělé fanoušky. Ještě jednou díky T.Lopata a J.Lopata