Tj Baník Buškovice – SK Černčice 1:0 (0:0)

A mužstvo okusilo v této sezóně poprvé hořkost porážky. Zápas se hrál za mírného deště na nerovném terénu. Byl to boj o střed hřiště. První poločas byl hodně vyrovnaný a z pohledu šancí lze zmínit dvě povedené střely kapitána Pecinky, pak Vackovu střelu z trestného kopu těsně nad a nadějná byla i hlavička Horčičky. Poločas skončil ale bez branek 0:0. Po změně stran získal SK sice územní převahu, ale do šancí se dostali domácí vždy po centru z levé strany. Mužstvo Černčic podržel dvakrát výborným zákrokem brankář Chlouba. Potřetí vyrazil nebezpečný míč jen před sebe a domácí hráč se k odraženému míči dostal nejdříve a 5 minut před koncem skóroval.

Sestava SK: Chlouba, Ondráček, Vacek, Houda, Hrnčíř, Radoský, Horčička, Pecinka, Izera, Hlinka, Vrba

Střídání: Smola, Růžička, Hloucha

Trenér: Sekula