Dorost – 1.FC Dubí   9:0 (4:0)

FK Dobroměřice/SK Černčice – 1.FC Dubí   9:0 (4:0)

Hrálo se za chladného, ale slunečného počasí. Hráči byli motivováni a nabuzeni výhrou z minulého týdne. Prvních 15 minut byla hra velice neurovnaná hráči tvořili chyby a byla vidět na nich nervozita. První branku si dali hosté sami po řadě nepřesností. Tato branka nastartovala naše hráče, od té doby jsme jasně dominovali na hřišti. Byla viděna řada krásných brankových příležitostí a kvalitní hra. Poločasový výsledek 4:0 napovídal dominanci našeho mužstva. V druhém poločase byla hra srovnatelná jako skončila. Hrálo se na jednu branku, ojedinělé útoky hostujícího mužstva sbírala jako obvykle výborně hrající obrana. Výsledek mohl být i dvouciferný, ale hráči nastřelily 4x břevno, 3x miřili do tyče a mnoho jasných brankových příležitostí zablokovaly hráči Dubí. Důležité bylo naplno bodovat a dostat se průběžně do čela krajské soutěže dorostu. A to se podařilo.

Chtěl bych tímto poděkovat hráčům za velice dobrý přístup k zápasu.

Sestava: Paleček, Štekl, Holý©, Hrnčíř, Slivkanič, Cimrman, Csonka, Nový, Rauer, Čimpera, Líšťanský

(Balon, Dienelt, Helcl, Plaček, Leotta)

Branky: 3xHrnčíř, 2xČimpera, 1xNový, Slivkanič, Líšťanský, 1xvlastní-FC Dubí

Příští týden v sobotu 16.10. zajíždíme na zápas do Lovosic (od 13:00hod)

V sobotu 23.10.2021 přívítáme na hřišti v Černčicích od 10:00 hod v souboji o vedení v tabulce tým FK Český Lev Neštěmice.

Doufám, že přijde dost fanoušků podpořit náš dorost.