B Mužstvo – Panenský Týnec 3:2 (1:0)

„B“ mužstvo přivítalo na domácím hřišti tým Sokol Panenský Týnec. Zajímavostí bylo nastoupení Petra Pecinky z „A“ mužstva proti svému otci, který hraje za Panenský Týnec. Začátek zápasu tentokrát vyšel domácímu mužstvu, kdy skóre otevřel již v 5. minutě po hlavičce Matěj Paleček, který skóroval ještě v 51. minutě za asistence dorostence Petra Csonky. Třetí branku v 71. minutě přidal opět Matěj, který střelou k levé tyči z pohledu hostujícího brankáře dovršil hattrick! Vypadalo to, že za stavu 3:0 pro domácí bude poklidný závěr, ale hosté ještě ke konci utkání dali dvě branky a zkomplikovali hladký průběh utkání. Naštěstí jsme udrželi výsledek 3:2 a slavili jsme vítězství! Bylo to poslední utkání na domácí půdě „B“ mužstva v podzimní části sezóny. Na poslední zápas zajíždí „B“ mužstvo v sobotu do Holedeče.