SK Černčice – Tuchořice 2:2 (1:0)

SK ztratil doma první body za remízu, kterou zachránil v samotném závěru zápasu. Hráči domácího týmu se většinu zápasu hledali a až posledních deset minut hráli to, co přihlížející diváci čekali. Skóre otevřel v první půli Radoský. Hostující celek působil nekompaktně a bezzubě. Po změně stran se obraz hry příliš nezměnil. V 56. minutě zkusil pozornost domácího gólmana ze střední vzdálenosti hostující záložník, míč zaplaval, což brankář nečekal, a skončil v síti. Další branka padla po špatné rozehrávce obrany, kde se míč okamžitě vrátil na kopačky hostů a obranný skluz posoudil rozhodčí jako faul. Penaltu hosté s přehledem proměnili. Hned pár minut na to, dostali šanci zahrávat penaltu i domácí SK. Míč si sebevědomě vzal Smola, ale nastřeli břevno. Od té chvíle začali domácí bojovat a bylo to znát. Vypracovali se několik šancí a zaslouženě srovnali na 2:2. Branku vstřelil Ondráček. Pro někoho může být domácí remíza zklamáním. V každém případě je SK jediný celek, který zatím neprohrál a to je super.

Sestava SK: Chlouba, Ondráček, Hrnčíř Ja., Horčička, Hlinka, Pecinka, Malý, Radoský, Smola, Vild

Střídání: Laurich, Cimrman, Nipauer

Branky SK: Radoský, Ondráček