Jakub Hrnčíř v krajské nominaci U17

Dne 25.05.2022 se naši dorostenci Jakub Hrnčíř, (SK Černčice),Jakub Čimpera a Marek Štekl (oba FK Dobroměřice) zúčastnily za Ústecký KFS U17 semifinálového turnaje „O pohár Josefa Šurala“,který se hrál v areálu FK Viktoria Mariánské Lázně.

V prvním utkání proti výběru Plzeňského KFS, který v zápase před námi porazil vysoko Karlovarský výběr 6:0, se našim hráčům dařilo herně a soupeře přehrávali. Také se dostávali do šancí, ale finální fáze a zakončení se dnes našim hráčům nedařilo. Soupeř se dostal do vedení po sporné proměněné penaltě a v závěru pak přidal druhou branku. Tím se stal Plzeňský výběr vítězem semifinálové skupiny a postupujícím na červnové finále na Strahově.

Ve 2. utkání naši hráči hráli s Karlovarským výběrem vyrovnané utkání, ale soupeř nás trestal z brejkových situací a bohužel naší hře opět scházela lepší koncovka. Po dvou prohrách skončil náš výběr na 3. místě, ale kluci realizační tým svým výkonem určitě nezklamali a vzhledem k tomu, že jsme měli v tomto turnaji hodně mladý tým, může více než polovina hráčů příští rok opět zasáhnout do bojů o účast v republikovém finále!

Výsledky turnaje:

Karlovarský KFS – Plzeňský KFS  0:6 (0:3)

Plzeňský KFS – Ústecký KFS 2:0 (1:0)

Ústecký KFS – Karlovarský KFS 2:4 (1:1)   Walter Radim (FK Bílina) , Hrnčíř Jakub (SK Černčice)

%d blogerům se to líbí: