SK Černčice – Sokol Pátek 3:2 (1:2)

SK získal v prvním domácí utkání všechny body po vítězství nad Sokolem Pátek. První minuty byly pro domácí fanoušky doslova hororové. Hned v první minutě uklouzl Horčička a hostující útoční postupoval sám na brankáře Chloubu, který vynikajícím vyběhnutím domácí podržel. Jenomže ospalost domácí obrany se projevila o dalších 7 minut později, když Horčička fauloval ve vápně a nařízenou penaltu Starý proměnil. O několik minul později likvidoval opět jasnou šanci hostí Chlouba. Přestože hráči SK získali střed hřiště a okupovali polovinu hostí, přicházely další zkraty v obraně. Ve 23. minutě obranou projel jako nůž máslem Klapka a tentokrát se nemýlil 0:2. Diváci, kteří vzhledem k proměnlivému počasí přicházeli později, nevěřil při pohledu na světelnou tabuli svým očím. Tlak domácích se ale neustále zvyšoval. Přicházely první střely i první šance. Nakonec bylo úsilí odměněno ještě do poločasu, když se poprvé v zápase trefil Houda – a byla to parádní branka. Centrovaný míč nabral z voleje nad zemí a nekompromisně skóroval. Druhý poločas už byl plně v režii domácích. Hostujícím hráčům postupně začal docházet dech a převaha se stupňovala. V 58. minutě přišlo zasloužené vyrovnání. Byl to opět Houda, který se prosadil ve vápně hostů. Gól na 2:2 znamenal totální obrat v nastavení mysli Páteckých hráčů. Stáhli se do svého pokutového území v očekávání další katastrofy. Tlak byl velký. Vyústil v nařízení penalty i pro domácí celkem. Míč si postavil střelec prvních dvou branek Houda, ale penaltu neproměnil. Bojovalo se dál. Nakonec utkání rozhodl hlavou Smola. Zápas skončil 3:2.

Sestava SK: Chlouba, Ondráček, Chrle, Houda, Horčička, Cimerman, Pecinka, Smola, Hrnčíř, Hlinka, Paleček

Střídali: Nejedlý, Kolar, Nipauer

Branka SK: Houda 2x, Smola