TJ Baník Buškovice – SK Černčice 1:4 (0:2)

Černčice vyloupily Buškovice.

V rámci 16. kola 1.B třídy hostil domácí Baník Buškovice soupeře z Černčic. Sobotní dopoledne na buškovickém hřišti však domácím fanouškům příliš radosti neudělalo. Hosté z Černčic přetavili zimní přípravu v přesvědčivé vítězství 1:4. Zápas začal pro hosty dobře, už v 6. minutě otevřel skóre kapitán Filip Ondráček. Po povedeném rohu Marka Izery udal směr, kterým se bude utkání ubírat. Poté si již vzal slovo hlavní aktér dne, Petr Klusáček. Poprvé udeřil ve 33. minutě, kdy zakončoval únik Viktora Holého po pravém křídle a poslal tak Černčice do dvoubrankového vedení, se kterým se šlo do kabin.

Buškovice sice vykazovaly snahu, ale narážely na organizovaný střed hřiště a obranu hostů. Definitivní zlom přišel po hodině hry. V 60. minutě se další povedenou standartní situací prezentoval Pecinka a ve vzniklé skrumáži se nejlépe zorientoval právě Klusáček a ekvilibristicky zvýšil na 0:3. O osmnáct minut později ve středu hřiště vybojoval míč Holý a průnikovou přihrávkou vyslal Klusáčka vstříc hattricku, 0:4. V 90. minutě už pouze korigoval na konečných 1:4 Abubakr Abdelmagid Mustafa.

Sestava SK: Jan Musil (B), Michal Beránek, Radek Škuthan, Lukáš Jambrich, Tomáš Neuman, Viktor Holý, Marek Izera, Jakub Rybář, Antonín Paleček, Filip Ondráček (K), Petr Klusáček

Střídání: Martin Hruška 9′, Petr Pecinka 26′, Tomáš Kalivoda 69′

Branky: Filip Ondráček [K] 6′, Petr Klusáček 33′, Petr Klusáček 60′, Petr Klusáček 78′

%d blogerům se to líbí: