Očima trenéra

SK Černčice – Sokol Malé Žernoseky (14.10. 2018)

V neděli jsme měli před sebou utkání s mužstvem Malé Žernoseky, od kterých nás v tabulce dělil rozdíl jednoho bodu. Takže pro nás byl jednoznačný cíl získat tři body. Oproti minulému týdnu, kdy jsme ztratili minimálně bod, jsem udělal 3 změny. Od začátku šel do zálohy Izera, nemocného Bartoše, který minulý týden zachytal výborně, nahradil Honza Musil a nechal jsem odpočívat Luboše Chloubu, který měl těžký víkend 👻👻👻👻 . Začali jsme s Kamilem v záloze, a to se ukázalo jako dobrý tah. Kamil již v 5. minutě zatáhl balón po lajně a nádherným centrem do vápna, kam si naběhl Izera a zakončil na 1:0. Super začátek a dobrá hra dirigovaná zezadu Vencou Horčičkou nabízela další šance, které jsme bohužel neproměnili!!!!! Z ojedinělé akce v 18. minutě, kdy Honza Musil vytěsnil balón na roh, přišlo nepříjemné zranění našeho brankáře. Honza špatně došlápl a musel střídat, a tak naskočil z lavičky Luboš Chlouba. Musím říci, že po celé utkání Luboš v bráně předváděl vynikající výkon, hrál nohou, dirigoval hru, a když bylo potřeba tak včasným vyběhnutím pomáhal 💯 naší hře a obraně 👻👻👻👻👻. Myslím, že si Lubík jednoznačně zaslouží cenu nejlepšího hráče utkání, kterou před 4 týdny zavedl náš vedoucí mužstva. Celý první poločas jsme si vypracovali minimálně 6 gólových příležitostí,  které jsme bohužel neproměnili. Soupeř byl nebezpečný jen chvílemi, ale vše kluci společně s brankářem vyřešili. Konečně přišla druhá nádherná gólová akce ve 43. minutě. Jako přes kopírák prvního gólu jen balón z lajny dával Vládík Radovský. Adam Marek z beka naběhl před branku a uklidil balón do sítě 👻👻👻👻👻 . Krásný poločas od všech kluků. Do druhé půle jsme šli úplně stejně. Naše hra byla stále pohledná. Výbornou práci ve středu hřiště předváděl Pecinka. Jeho bojovnost doplňoval Zdenda Šus, který hrál tentokrát z postu dirigenta hry. V útoku se střídali v neproměňování šancích Vimřik s Vilďasem. Až pak Kamil v 62. minutě dal hře klid brankou na 3:0 a napravil své zaváhání z minulého týdne!!!! V této chvíli přišla šance pro kluky z lavičky. Jako první šel Bedřich právě místo Kamila, a kdyby mu Márty dvakrát předložil balón, mohl zakončovat do prázdné branky. Poprvé dal Márty vedle, ale podruhé pečetil výsledek na 4:0. Vystřídal jsem postupně ještě zbývající tři borce z lavičky. Nejdříve Pavla Lauricha. Poslední dva střídající si odbyli premiéru za A mužstvo Sláva Blyzniuk a Radek Cvešpr. 👻👻👻 Takže očekáváme o rozlučku nějakou lahvičku 😁😁😁😁😁😁😁😁 . Závěrem bych utkání zhodnotil takto: konečně jsme potvrdili a ukázali, že patříme do 1.B třídy a to i v této těžší B skupině!!!!! Ještě nám schází 5 utkání a musíme již za týden v Dušníkách navázat na dobrý výkon. Díky borci 👻👻👻👻👻👻