Mladší přípravka 19.5. krajská soutěž Chomutov

V neděli 19.5. odehrála naše MP krajskou soutěž jako výpomoc Lounům. Louny na zápas poslaly 4 své hráče a od nás odjel stejný počet hráčů. Turnaje se zúčastnili Vojta Kozel, Dan Michalčík, Štěpán Cach a Antonín Lukáš. Odehráli jsme 6 zápasů. Jako prvního soupeře nám los přidělil SK Roudnice A. Naše družstvo si nemohlo zvyknout na rychlejší hru, a tak jsme zápas prohráli 4:0. Ve druhém zápase jsme nastoupili proti SK Roudnice B. Zápas se odehrál ve stejném duchu i stejným výsledkem 4:0. Třetí zápas jsme dostali Junior Teplice A. Naši hráči se vyrovnali hře a první gól na turnaji vstřelil Michalčík. Ten nám stačil na první bod. Zápas skončil remízou 1:1. V dalším zápase jsme se utkali s klubem Junior Teplice B. Dvěma góly Michalčíka jsme soupeře porazili 2:1. V dalším zápase nás čekal domácí klub FC Chomutov A. Naši zaspali začátek a prohrávali jsme 4:0, pak jsme hru vyrovnali a 2 góly Michalčíka a Cacha upravily skóre v náš neprospěch na 4:2. V posledním zápase nás čekal FC Chomutov B. Po velkém boji se konečně prosadili lounští hráči Podaný a Koubek po jednom gólu. Michalčík svým 5. gólem v turnaji rozhodl v náš prospěch 3:2. Chci poděkovat všem hráčům za kvalitní reprezentaci našeho klubu.

Trenéři: MP

(Kateřina Mercante)

%d blogerům se to líbí: