SK Černčice – TJ Krásný Dvůr 10:3 (5:1)

V neděli 29.9.2019 nás čekal dlouho očekávaný souboj s tradičním soupeřem a tím hráči TJ Krásný Dvůr. Toto utkání nám mělo ukázat jak na tom ve skutečnosti jsme,protože soupeř má na soupisce jednoho z nejlepších střelců OP ml.žáků. Do utkání kluci vstoupili aktivně a ihned od začátku soupeře zatlačili a během 7 min. dali 4 branky . Kluci hráli hezký kombinační fotbal a celý poločas dominovali na hřišti,poločas tedy skončil 5:1 pro SK. Jsme rádi, že po nástupu do druhého poločasu kluci pokračovali ve své aktivní hře a soupeře k ničemu nepouštěli a za výrazné podpory domácích fanoušků nakonec zvítězili vysoko 10:3. Rád bych vyzdvihl výkon celého týmu a hlavně obrany, která nebezpečnému soupeři povolila jenom 3 branky.👏👏👏
Sestava SK:  Šimon Hes (B) Vít Pleček (K) Štěpán Hes,A.Paleček,Macola,Holý,Dittrich,Kohel,