FK Klášterec – SK Černčice 3:7 (3:5)

V neděli 6.10.2019 nás čekalo utkání na hřišti FK Klášterec, který na nás v tabulce ztrácel 1 bod, a tak šlo o první příčku v OP. Úvod utkání byl z naší strany nedůrazný a ve 4. minutě nám soupeř vstřelil úvodní branku utkání. Kluci se nezalekli a v 7. minutě srovnal na 1:1 Kohel. Hrál se vyrovnaný fotbal a v 9. minutě soupeř vstřelil 2 gól. Za 3. minuty na to po individuální akci srovnal Kricner.V 15. min krásnou střelou k tyči dal gól Holý a tak jsme poprvé vedli. Bohužel po naší nedůslednosti v našem pokutovém území ve 20. min soupeř srovnal na 3:3.  Kluci ale zabojovali a zásluhou Kricnera a Macoly zvýšili náš náskok a poločas skončil 5:3 pro SK Černčice. O přestávce jsme kluky nabádali, aby se uklidnili a byli trpěliví, a to také splnili a ve druhém poločase už na hřišti dominovali a nakonec přidali ještě 2 branky a nakonec vyhráli 7:3👏👏👏
Bylo to velmi těžké utkání a jsme velice rádi jak  ho naši hráči zvládli.