FK Louny/Jazzmani Žatec – Mladší žáci 7:2

V sobotu jsme sehráli mistrovské utkání proti FK Seko Louny/Jazzmani Žatec na hřišti ve Staňkovicích.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a po dobrém napadání byli odměněni vedoucí brankou Kricnera. Obě mužstva hráli kombinační fotbal a tak bylo na co koukat. V 7. minutě soupeř po hezké akci srovnal skóre na 1:1 a za 4. minuty šel do vedení, když byla naše obrana nedůsledná a volný hráč soupeře překonal našeho brankáře podruhé. Do poločasu jsme dvěma brankami Holého stav otočili na 3:2 pro SK.
Druhý poločas začal šancemi na obou stranách a jen díky brankářům se skóre neměnilo. Mezi 43. – 49. minutou kluci vstřelili 3.branky a šli do vedení 6:2 . Od té chvíle jsme byli lepším týmem a v poslední minutě dal branku Dittrich a stanovil konečné skóre na 7:2 pro SK. 👏👏👏
branky: Holý – 3, Kricner -2 a Dittrich -2
sestava: Malý (B) ,Hes Šimon, Hes Štěpán, Paleček V., Holý, Kricner, Dittrich, Macola,