TJ Baník Buškovice – SK Černčice 1:2 (1:1)

Zásluhou branek T. Houdy a P. Pecinky si A tým přivezl 3 body z horké buškovické půdy. Zápas začal mírnou převahou Černčic a mohlo se zdát, že na rozdíl od minulého zápasu budou domácí neškodní. Hráči SK si vytvořili několik šancí a jednu z nich po rohovém kopu proměnil v 15. minutě Houda. Ve 20. minutě obdržel domácí brankář červenou kartu za to, že zlikvidoval průnik útočícího hráče chycením míče mimo pokutové území. Pak se ale začaly dít věci. Místo náporu hostujících hráčů Černčic, kteří byli v početní převaze, se stal pravý opak. Dokácí se začali bít o každý míč, zrychlili a hráči SK  byli jak opaření. Šance střídala šanci. Bylo to jako čekání na gól a ten opravdu přišel z penalty ve 43. minutě. Bylo srovnáno 1:1. Hostují celek si oddechl, že se dožil poločasu. Druhá půle byla opět vyrovnaná a dá se říci, že s přibývajícím čase získával celek SK převahu. Vítězná euforie se dostavila minutu před koncem, když míč do sítě soupeře, po několika zablokovaných střelách, uklidil Pecinka 1:2. Paráda.

Branky SK: Houda, Pecinka

Sestava SK: Chlouba, Kopřiva, Houda, Vacek, Ondráček, Hrnčíř, Pecinka, Horčička, Smola, Vild, Vrba
Na střídání: Hlinka, Hrnčíř Ja, Nipauer, Nejedlý, Paleček