Krajský přebor Starší žáci – FK SEKO Louny 7:0

Tuto neděli 19.9.2021 od 10.00 jsme odehráli derby v KP proti FK SEKO Louny na hřišti v Dobroměřicích.

Před zápasem jsem upozorňoval naše hráče, aby se soustředili na hru a nebyli přemotivovaní a neskončilo to zbytečným vyloučením, jak to v derby někdy bývá.

V úvodu zápasu jsme byli nervózní a nešla nám kombinace, a tak první střelu na branku si připsali hosté, kterou skvělím zákrokem zneškodnil náš brankář. To nás nakoplo. Zpřesnili jsme nahrávku a začali se více prosazovat v útoku. V 19.minutě jsme zahrávali přímý kop. Zahrávání se ujal Dřížďal a střelou pod břevno nám zajistil vedení. V dalším průběhu byla hra vyrovnaná, a i soupeř měl šance, ale naše obrana si vždy poradila. Ve 33.minutě byl ve vápně faulovaný Kuba Fůs a nařízenou penaltu také sám proměnil a bylo to 2:0 Diváci se bavili a hlasitě fandili. I nadále jsme byli aktivní a těsně před poločasem ve 34.minutě po dalším přímém kopu vsítil branku Dominik Švec. Poločas jsme za potlesku domácích fanoušků vyhráli 3:0

O přestávce jsem hráče upozorňoval, aby byli stále aktivní a napadali soupeřovu rozehrávku.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a po důrazném napadání rozehrávky soupeře, přidali během jedné minuty 2 branky a od té doby jsme si zápas užívali a diváci s námi. V 56. a 63.minutě přidali další branky. Ke konci soupeř ještě zahrával pokutový kop, který neproměnil, a tak utkání skončilo vysokým vítězstvím domácích 7:0

Zvláštní poděkování patří všem rodičům a divákům za podporu během celého utkání.

Branky: Dřížďal, Švec, Fůs 2x, Grund, Kricner a Holý

Sestava FK Dobroměřice/SK Černčice: Svoboda (B), Švec, Nipauer, Conynec,Dřížďal,Fůs,Grund,Šimon Hes,Štěpán Hes,Holý,Kubínek,Kricner,Macola,Čechová,Paleček V. a Paleček T.