krajský přebor Starší žáci – TJ Oldřichov/FK Bílina 4:2

V neděli 29.8.2021 jsme odehráli 1. mistrovské utkání KP starších žáků sezóny 2021/22

Naším soupeřem bylo sdružené družstvo TJ Oldřichov/FK Bílina. Do utkání jsme vstoupili aktivně a již ve 3.minutě se ujali vedení po individuální akci Kuby Fůse 1: 0 V dalším průběhu se hra vyrovnala a odehrávala se spíše ve středu pole. Druhý poločas začal soupeř aktivně a začal nás přehrávat. V 39. a 43.minutě jsme inkasovali. Bylo vidět, že nejsme zatím moc sehraní, a tak nám hra trochu vázla. V dalším průběhu jsme, ale zabojovali a zápas v 46. a 60. minutě otočili brankami Kuby Fůse a po proměněné penaltě v poslední minutě Dominikem Švecem zvítězili 4:2