SK Černčice – Buškovice 2:2 (1:2)

Poslední podzimní domácí utkání přineslo remízu s celkem Buškovic. Hrálo se za chladného podzimního počasí na těžkém terénu. Domácí museli dvakrát dotahovat a na konci sahali dokonce po vítězství. Skóre otevřel hostující Hrbik, který v samostatném průniku obešel brankáře Chloubu. První branku domácích vstřelil Smola po přihrávce Nipauera na 1:1. Do poločasu se prosadil znovu hostující Hrbik pěknou střelou ze střední vzdálenosti, které předcházela série nepřesností domácích hráč. Ve druhém poločase z přímého kopu skóroval Hrnčíř. V závěru zápasu zastavil samostatný průnik Smoly faul hostující brankáře, který byl vyloučen.

Sestava SK: Chlouba, Kopřiva, Chrchle, Ondráček, Houda, Hrnčíř, Horčička, Cimrman, Smola, Nipauer, Šoltys

Střídání: D. Laurich, Paleček

Branky SK: Smola, Hrnčíř