FK Český Lev Neštěmice – Dorost  0:7 (0:2)

FK Český Lev Neštěmice – FK Dobroměřice/SK Černčice  0:7 (0:2)

Po nevydařeném středečním utkání proti Černovicím, kdy jsme pouze remizovaly 3:3 a na PK prohráli 2:5 si naši dorostenci zpravili střeleckou chuť v Neštěmicích. Hrálo se za úmorného vedra. Hned v první minutě se po samostatném úniku trefil Líšťanský. Charakter utkání ovlivnila ve 25.minutě červená karta domácího stopera. Od této doby bylo naše mužstvo na koni a to se hlavně potvrdilo během druhého poločasu, kdy domácí hráči už tahali nohy, protože někteří hráči  již měly zápas za sebou za starší dorost. Asi nejkrásnější branku vstřelil Adam Dienelt, který na pravé straně vymíchal domácího obránce a chladnokrevně zakončil pod břevno. Tímto se stal hráčem utkání. Gratulujeme.

Sestava:

Paleček, Štekl, Hrnčíř, Švec, Slivkanič, Hes Štěpán, Kamír, Nový, Csonka, Čimpera, Líšťanský

(Balon, Plaček, Rauer, Dienelt, Hes Šimon)

Branky: Líšťanský, Čimpera, Kamír, Hrnčíř, Dienelt, Paleček, Plaček

Nyní nás čeká zápas o všechno!! V sobotu od 10.00 hod na hřišti v Dobroměřicích hostíme tým SK Štětí. Přijďte podpořit náš dorost !!!!!